Chytré řízení chlazení

Ovládání a dohled prostřednictvím webu a aplikace - informativní, iteligentní, iteraktivní.

Manažeři v zemědělství a producenti mléka využívají stále více a více technologii, nástrojů, které jim pomáhají zjednodušit jejich život. Tyto technologie částečně přebírají kontrolu, takže zbývá více času na jiné činnosti.

iControl je zkratka pro inteligentní software, který zaznamenává informace a jasné a jednoduché interakce mezi chovatelem, chladicím tankem a systémem dojení. iControl zaznamenává a všechny parametry a údaje protokolu.

Společnost Packo Cooling využívá nejnovější technologie. Online aplikace Vám umožňují sledovat proces chlazení ve Vašem chladicím tanku na dálku.

iControl  – centrální mozek chladicího tanku na mléko

Veškeré aktivity chladicího tanku mohou být integrovány v ovládací jednotce iControl. Kromě standardních funkcí chlazení, čistění a míchání jsou zde i další vestavěné funkce, včetně dvou snímačů teploty mléka, inteligentní akumulace ledu podle požadavků tanků s chlazením ledovou vodou, individuální nastavení objemu vody a sanitační cyklus, automatické změny podle časů sanitace s ohledem na typ a objem tanku a na objem zvolené sanitační vody.

Ochrana kvality mléka

  • bezpečné chlazení – Nepřetržité sledování důležitých parametrů jako teplota mléka a vody pro sanitaci, délka chlazení, funkce sanitace a míchání umožňuje dosáhnout té nejvyšší kvality
  • vizuální a zvukové alarmy systému iControl nebo prostřednictvím textových zpráv (volitelná funkce) poskytují rychlé varování a umožňují přijímat rychlá opatření
  • dodatečná kontrola chlazení sleduje, zda je chlazení zapnuto během dojení. Díky této kontrole je mléko vždy dobře chlazeno

Systém sledování mléka Oculus

Systém sledování Oculus je integrovaný do ovládací jednotky iControl. Monitorovací systém tanku kontroluje optimální provoz systému iControl a sleduje cykly chlazení a sanitace a kontroluje funkci míchání mléka. Všechny údaje jsou zaznamenávány a lze se s nimi seznámit prostřednictvím uživatelsky přátelských tabulek a grafů.

Indikátor objemu Pacap

Indikátor objemu Pacap je také integrován do systému iControl. Indikátor Pacap zobrazuje počet litrů mléka v chladicím tanku. Údaje o objemu jsou uvedeny v tabulkách nebo grafech.

Kontrola sanitace

Jedinečný systém sanitace Packo zabraňuje nahromadění nebezpečných par po ukončení sanitace tanku. Díky tomu je zabráněno kontaminaci mléka zbytky sanitačních prostředků.

Přenos dat

Každý chladicí tank má jedinečné číslo ID nainstalované na SD kartě, které umožňuje rychlý a snadný přenos dat.

Online zásahy

Ovládací jednotka chladicího tanku iControl je připojena k internetu, takže váš servisní technik může kontrolovat provoz chladicího tanku online. V případě jakýchkoliv problémů může na dálku zajistit, zda je nutný zásah na místě. Díky tomu vám může pomoci tím nejefektivnějším způsobem a bez zbytečných nákladů.